İNANILMAZ GECENİN DEVAMI

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İNANILMAZ GECENİN DEVAMI
Burada genelde insanlar hayal ürünü olayları paylaşıyorlar. Çok azında gerçeklik payı mevcut. Anlattığım olaylar birebir gerçek olarak yaşanmış deneyimlerim. Özelikle bunu belirtmeden geçmek istemiyorum.
Beni evinde misafir eden sevgilimin yanında günün ilk ışıklarına gözlerimi açtığımda, gecemi renklendiren o naif kadını uyurken biraz izledim, çünkü melekler gibiydi.
Ancak sevgilimi izleme işi, sikimin hareketlenmesiyle son buldu. Üzerindeki nevresimi usulca sıyırıp, açığa çıkan o güzel memelerinden birisinin ucunu emmeye başladığımda hala uyuyordu. Dudaklarımın ısrarlı emişiyle kendine gelen sevgilim, emilmekten zevk aldığını belli edercesine, kafamı memelerine daha da bastırdı.
Artık dilim dur durak bilmeden fazla da oyalanmadan aşağılara doğru kayıp, kaymak gibi yalamaya doymadığım amının derinliklerini dilimle darbeler atarak devam ettim, yaşadığımız gecenin sabahında sevgilimle sevişmeye.
Bütün gün birlikte olacağımız için çok rahattık. Duş ve kahvaltı sonrası akşam yapamadığımız sohbeti kahvelerimizi yudumlarken yaptık.
Telefonumun çalmasıyla salona geçtim. Konuşmam bittiğinde sevgilimin seslendiğini duydum. Sağa sola bakındım ama göremeyince nerdesin diye seslendiğimde sesime gel diye tekrar seslendi. Sesler çamaşır odasından geliyordu. Çamaşır makinesi ve kurutma makinesının bulunduğu gözden kaçan küçük bir oda olduğunu farkettiğimde, sevgilimin çamaşır makinesinin üzerinde çırılçıplak oturduğunu gördüğümde, dudaklarına nasıl yapıştığımı hatırlamıyorum.
Ben onun dudaklarını emmekle meşgulken, pantolonumu elleriyle aşağıya çekip bacaklarını belime doladığında, o daracık amının dudakları sikimin başıyla çoktan buluşmuştu. Bir yandan amını sikime sürterken, diğer yandanda kalçalarımı kavrayıp kendine çekmeye çalışıyordu.
Boynuna doladığım ellerimi kalçalarına doğru indirerek, kendime çektiğimde, sikimde amının dudaklarını zorlamaya başlamıştı. Sevgilimi kalçalarından kavrayıp, sikimi amının derinliklerine yerleştirmemle kucağıma alıp, sırtını duvara dayamam aynı anda oldu. Bacaklarını belime dolanmış bir halde sevgilimi duvarla arama sıkıştırmış ve eze eze alttan amına köklemeye başlamıştım. Her darbemle gözlerinin zevkten kapandığı ve istemsiz çığlıklar attığı daracık odada, hem kasıklarımın, amının dudaklarına çarpma sesi hemde inlemeleri yankılanmaktaydı. Alttan amına her köklediğimde bütün ağırlığıyla kendini, sikimin üzerine bırakması, amının dudaklarının kasıklarıma kadar yapışmasını ve aldığı zevkin daha fazla olmasını sağlamaktaydı. Bende onunla birlikte kendimden geçerken bir yandan da o harika memelerini emmeye çalışıyordum. Terden ıslanan bedenlerimiz birbirine yapışırken, kucağımda, sikim amının derinliklerinde iken, oturma odasındaki kanepeye taşıdım. İçinden hiç çıkmadan , bacaklarını omuzuma alıp, altımda iki kat ettiğimde, amının kasılarak sikimi sıkıca kavradığını hissettim. Bu beni daha da azdırdığından, hayvani bir iç güdüyle amına pompalamaya başladım. Sevgilim, inlemelerine daha fazla dayanamayıp, amının derinliklerine büyük bir şiddetle spermlerimi yolladığımda, ikimizde yorgunluktan ve zevkten kendimizden geçmiştik.
O gün bir kaç kez daha ateşli sevişmelerimiz devam etti ancak daha önce ki hikayemde de bahsettiğim gibi henüz dudaklarından öpebilmiş değilim sevgilimi.
Onu da bir sonrakinde anlatacağım. Görüşmek dileğiyle…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*